Werde

Zielona Strona Mocy

O Nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, opartą na ludziach z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży kompleksowego zarządzania zleceniami związanymi z aranżacją, pielęgnacją, robotami przygotowawczymi i kompleksową usługą terenów zielonych.

Nasz zespół ma na swoim koncie skuteczną realizację ponad stu projektów dla wiodących w Polsce firm budowlanych, deweloperskich, a także jednostek samorządu terytorialnego. Dysponując fachową kadrą i nowoczesnym sprzętem, jesteśmy w stanie zagwarantować rozwiązania najwyższej klasy projektom realizowanym dla podmiotów prywatnych, jak również instytucji administracji państwowej.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem, spełniającym kryteria zdecydowanej większości przetargów organizowanych dla rynku terenów zielonych. Naszą fachowość potwierdzają nie tylko liczne referencje, ale również zaproszenia do uczestnictwa w przetargach, które otrzymujemy coraz częściej.

Realizujemy zadania na terenie całego kraju. Doświadczenie, zaplecze techniczne oraz wykwalifikowana kadra zapewniają szybkie i profesjonalne wykonanie zadań, o wysokim standardzie etycznym oraz zgodnych z ekologią.

Jak działamy?

Analiza i prace przygotowawcze

Mamy bogate doświadczenie, zarówno w realizacji postawionych przed nami sprecyzowanych zleceń (przetargi, projekty etc.), jak również we współpracy z Klientem już od pierwszego etapu kreatywnej aranżacji terenów zielonych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb inwestorskich.

Kompleksowa
realizacja

Oferujemy całościowe usługi związane z terenami zielonymi. Po fachowej analizie, dostosowujemy technikę wykonania, mając na względzie wysoki standard jakościowy (materiałów i roślin), walory estetyczne i zgodność z ekologią. Mamy doświadczenie w realizacji zamówień przetargowych

Utrzymanie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że utrzymanie wysokiego standardu wizualnego terenów zielonych wymaga należytej pielęgnacji. Dlatego, poza realizacją zadań aranżacyjno-wdrożeniowych, świadczymy również usługi pielęgnacyjne, konserwujące, jak również przeprowadzamy ochronne działania prewencyjne.

Co robimy

Budowa terenów zielonych – wykonujemy kompleksowe prace związane z budową terenów zielonych. Roboty przygotowawcze terenu, niwelacje i kształtowanie terenu, humusowanie skarp i terenów płaskich, wszystko to dostosowane do specyfiki zlecenia, przy zachowaniu standardów estetycznych. Realizujemy projekty z zakresu budowy zieleni miejskiej czy budowy zieleni wokół budownictwa mieszkalnego i ogólnego.

Zagospodarowanie terenów zielonych wokół infrastruktury drogowej - przeprowadzamy kompleksowe prace w tym zakresie, począwszy od robót przygotowawczych, przez umocnienie skarp i rowów, skończywszy na nasadzeniu roślinności.

Aranżacja terenów zielonych – realizujemy projekty związane z terenami zielonymi. Doradzamy Klientowi optymalne rozwiązania w oparciu o wysoką jakość roślin i materiałów, przy zachowaniu najwyższych standardów estetyki.

Konsultacje projektowe – współpracujemy z Klientem już na etapie projektowania. Doradzamy w wyborze najwłaściwszych rozwiązań związanych z zielenią np. parkami, ogrodami i wszelkimi przyobiektowymi lub przydrożnymi terenami zieleni.

010_Realizacje_Werde
001_Realizacje_Werde

Co robimy

Wycinka drzew i krzewów – wykonujemy wycinki metodami dostosowanymi do indywidualnych potrzeb Klientów na osiedlach, parkach, posesjach, ogródkach, jak również przyobiektowych terenach zielonych. Frezujemy, karczujemy i usuwamy karpy, wiatrołomy oraz drzewa, które mogą stanowić zagrożenie dla życia człowieka.

Usługi serwisowe terenów zielonych – pielęgnujemy, sprzątamy, kosimy, przycinamy, nasadzamy, przesadzamy drzewa i krzewy, stymulujemy ich właściwe warunki rozwoju. Niwelujemy kolizje zieleni z sąsiadującą architekturą.

Nasadzenia materiału roślinnego – oferujemy najwyższą jakościowo roślinność, która dodatkowo uatrakcyjni estetycznie architekturę.

Pośrednictwo w sprawach formalnych – oferujemy usługę doradczą, jak również pośrednictwa w sprawach dotyczących uzyskania niezbędnych decyzji i zezwoleń (np. na wycinkę i przesadzanie), jak również opinie nt. stanu zdrowotnego drzew, które mogą zostać wykorzystane np. przy usuwaniu drzew z naliczeniem lub bez naliczania opłat środowiskowych.

KONTAKT

Bądźmy w kontakcie

[contact-form-7 id="275" title="werde"]

+48 535 646 838


biuro@werde.pl


Aleja Niepodległości 124/5
Warszawa